Nagrobki Wicherek Poznań
MENU
O FIRMIE OFERTA KONTAKT GALERIA

Nagrobki Od Producenta z Poznania

nagrobki wzory poznań

Mamy zaszczyt zaprezentować najchętniej wybierane wzory nagrobków granitowych, wykonanych z granitu najwyższej klasy. Jesteśmy również otwarci na zlecenia niestandardowe – dzięki temu, że posiadamy do dyspozycji odpowiednio wyposażoną pracownię i zaawansowany park maszynowy, możemy sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

Istniejąc w branży od 1947 roku, zyskaliśmy opinię sprawdzonego producenta nagrobków i pomników z granitu. Nasze prace kamieniarskie cieszą się uznaniem nie tylko w Poznaniu – zbudowaliśmy bazę zleceniodawców indywidualnych oraz firmowych w Polsce i za granicą. Stale śledzimy trendy w kamieniarstwie, by móc zaoferować bogaty wachlarz rozwiązań, które usatysfakcjonują każdego.

Wzory nagrobków – oferta poznańskiego zakładu kamieniarskiego

nagrobki wzory poznań

Nasza oferta nagrobków z Poznania zawiera zarówno proste wyroby bez zdobień, jak i gamę nagrobków z elementami rzeźby. Podejmując się realizacji zamówienia, uwzględniamy gusta i preferencje klienta, a także jego możliwości finansowe. Chętnie doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, zaś nasi mistrzowie kamieniarstwa zrealizują zamówienie rzetelnie i terminowo.

Naszą specjalnością są nagrobki granitowe. Dzięki temu, że materiał budulcowy pozyskujemy z całego świata, gama kolorystyczna dostępnych w naszej ofercie granitów jest bardzo bogata. Pomożemy dobrać odcień kamienia w taki sposób, by harmonizował z formą nagrobka i tworzył estetyczną całość.

Biorąc pod uwagę specyfikę architektury cmentarnej, wrażliwość naszych klientów, a także obowiązujące trendy w kamieniarstwie, staramy się stworzyć nagrobek, który zadowoli zleceniodawcę pod każdym względem. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu pomników i całych kwater nagrobkowych. Oprócz prac typowo kamieniarskich, specjalizujemy się też w montażu pomników i nagrobków i pracach konserwatorskich.

Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory nagrobków. Zainteresowanych zapraszamy także do naszej pracowni kamieniarskiej (ulica Dąbrowskiego 139, Poznań) – z pewnością uda nam się wspólnie dokonać satysfakcjonującego wyboru nagrobka.


Poniżej przedstawiamy prezentacje obrotowe wybranych nagrobków. Kliknij na wybrany pomnik, aby odtworzyć.

Poniżej przedstawiamy wybrane wzory pomników. Większy wybór znajdą Państwo w naszych salonach.

UWAGA!

Wszystkie wzory w galerii są dziełem naszej firmy, ale witryna ta zostala stworzona przekrojowo i nie oddaje w całości oferty.
Po dużo większy wybór zapraszamy do salonu Nagrobki Poznań Dąbrowskiego

Telefon
Mapa