Nagrobki Poznań
MENU
O FIRMIE OFERTA KONTAKT GALERIA
producent nagrobków poznań

Texte alternatif

Bogata oferta projektów kamieniarskich

nagrobek poznań

Dysponując świetnie wyposażoną pracownią kamieniarską i nowoczesnym parkiem maszynowym, możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości wyroby kamieniarskie. Nie tylko wykonujemy nagrobki i pomniki cmentarne, ale też zajmujemy się ich montażem i dystrybucją. Nasza pracownia kamieniarska ma lokalizację w Poznaniu, jednak realizujemy zlecenia dla klientów z całej Polski i zagranicy.

Zamawiając u nas pomnik lub nagrobek w dowolnej estetyce, w wybranym wzorze i odcieniu granitu, możecie Państwo liczyć na profesjonalną, terminową realizację. Ogromny nacisk kładziemy na jakość kamienia naturalnego, dopracowanie poszczególnych detali oraz efekt ogólny. Chętnie podejmujemy się też wykonania niestandardowych zamówień – na każdym etapie współpracy służymy pomocą i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania.

Nagrobki granitowe – Zakład Kamieniarski Wicherek - Poznań, ul. Dąbrowskiego 139

nagrobki granitowe poznań

Tworzywem, które najczęściej poddajemy obróbce w naszej pracowni kamieniarskiej jest znakomity gatunkowo granit, który pozyskujemy od sprawdzonych zagranicznych dystrybutorów. Działając w branży od 1947 roku przekonaliśmy się, że pomniki i nagrobki granitowe to trwałe, korzystne finansowo i mało podatne na wpływ czynników zewnętrznych rozwiązanie. Wyroby kamieniarskie, wykonane w naszym zakładzie kilkadziesiąt lat temu do dziś znamionują się znakomitą jakością i trwałością.

Najczęściej wybierane przez naszych klientów wzory nagrobków można obejrzeć tu: http://poznan.nagrobki-wicherek.pl/galeria.html. W przypadku indywidualnych zamówień, służymy wiedzą i doświadczeniem!

Telefon
Mapa