Nagrobki Poznań
MENU
O FIRMIE OFERTA KONTAKT GALERIA

Nagrobki Poznań - znakomita jakość usług od 1947 roku

Nasz zakład kamieniarski specjalizuje się w cięciu, obróbce, produkcji, sprzedaży i montażu nagrobków z gotowymi napisami z kamienia naturalnego – granitu, który pozyskujemy z całego świata. Cechą szczególną nagrobków granitowych jest trwałość i niezniszczalność.

kamieniarstwo poznań

Kamieniarstwo w Poznaniu

Firma powstała w 1947 r. i jest kontynuacją tradycji rodzinnych. Jako producent nagrobków stale śledzimy trendy w branży, pogłębiamy wiedzę i doskonalimy się technologicznie. Wiele lat działalności zaowocowało prestiżem i zaufaniem klientów. Nasze nagrobki są cenione zarówno w kraju, jak i zagranicą – kadra najlepszych rzemieślników z Poznania reprezentuje kamieniarstwo na najwyższym poziomie, nasze pomniki są estetyczne i trwałe.

Mając do dyspozycji nowoczesny i ciągle odnawiany park maszynowy, oferujemy projekt i wykonanie nagrobka (nie ograniczamy się ilością wzorów) oraz zapewniamy bogatą gamę kolorystyczną granitów.

Sprawdzony kamieniarz w Poznaniu? Oto nasza oferta

kamieniarz poznań

Obsługujemy zlecenia od osób indywidualnych, ale też od firm i przedsiębiorstw, dla których możemy wykonać pomnik (posiadamy własną pracownię kamieniarską) lub całe kwatery nagrobków.

Wszystkie zamówienia realizujemy indywidualnie, mając na celu uwzględnienie Państwa oczekiwań oraz możliwości finansowych.

W naszej pracy uwzględniamy specyfikę produktu jakim jest nagrobek, miejsce jego przeznaczenia, jak i szczególną estetykę cmentarną. Każdy kamieniarz pracujący w naszym zakładzie jest najwyższej klasy rzemieślnikiem i specjalistą. Naszą dewizą jest profesjonalizm, a nadrzędnym celem zadowolenie klienta. Jednak, aby się przekonać o atrakcyjności naszej oferty zapraszamy do naszego salonu firmowego (Poznań, ul. Dąbrowskiego 139), gdzie wielkość ekspozycji, różnorodność wzorów, fachowa pomoc naszych doradców, a także konkurencyjne ceny zadowolą wszystkich zainteresowanych.

nagrobki granitowe poznań
nagrobki poznań producent
nagrobki w poznaniu

UWAGA!

Wszystkie wzory w galerii są dziełem naszej firmy, ale witryna ta zostala stworzona przekrojowo
i nie oddaje w całości oferty.
Po dużo większy wybór zapraszamy do salonu lub stronę

www.wicherek.firmy.zumi.pl

 

 

Telefon
Mapa